Gerçek UYAP Entegrasyonu

7 Gün Ücretsiz Deneyin

%100 Mobil Uyumluluk

IOS VE Android dahil tüm işletim sistemleri ile
mobil cihazlarda her zaman ve her yerde internet üzerinden kolay erişim.

Her yerden erişim

İnternete ulaşabildiğiniz her yerden ve tüm akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan
Hukuk Asistan'a giriş yapabilir, ofisinizi yönetebilirsiniz.

Ekibinizi yönetin

İşlerinizi paylaştırın, yetkilendirin, güncel durumu izleyin.

7 Gün Ücretsiz Deneyin

HUKAS Avukatlar ve Hukuk Ofisleri için UYAP Entegrasyonlu Web Uygulaması

Hukuk Asistan, avukatların dosya ve iş takibini kolaylaştırmak, tüm gelişmeleri ekip olarak takip edebilmelerini sağlamak, önemli tarihleri kaçırmalarını engellemek ve muhasebe ile cari hesap takibini basitleştirmek için hazırlanmıştır.

Android ve IOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarla Hukuk Asistan'ın mobil uyumluluğu sayesinde tüm bu işleri günlük hayatın içerisinde her an her yerde gerçekleştirebilirler.

Hukuk Asistan, görevlendirme, yetkilendirme ve iş takibi sayesinde avukatların ve hukuk bürolarında çalışan tüm personelin iş hayatını kolaylaştırmayı hedefler.

Ücretsiz Deneyin

Hukuk Asistan'ın ofis yönetiminizi kolaylaştıracak özelliklerini, tam özellikli demo lisanslı sürümünde kullanarak program hakkında deneyim kazanabilirsiniz. Tüm yeniliklerimizi demo lisanslı sürümünde görüntüleyebilirsiniz.

Demo sürümü ile deneyim elde etmek için hemen tıklayın.

Ücretsiz Deneyin

Hukuk Asistan'ın ofis yönetiminizi kolaylaştıracak özelliklerini, tam özellikli demo lisanslı sürümünde kullanarak program hakkında deneyim kazanabilirsiniz. Tüm yeniliklerimizi demo lisanslı sürümünde görüntüleyebilirsiniz.

Demo sürümü ile deneyim elde etmek için hemen tıklayın.

Hukas mobil uygulamasını Android için Google Play'den, iPhone için App Store'dan indirebilirsiniz.

Hukas mobil uygulamasını Android için Google Play'den, iPhone için App Store'dan indirebilirsiniz.

Yüksek Verimli Ofis Yönetimi

Hukuk Asistan, yazılım içeriğinde bulunan araçlar ile ofisinizin yönetiminde sizi pratik bir şekilde asiste eder, basit kullanımı ile değerli zamanınızı daha verimli kılar.

Hukuk Asistan mobil uyumlu arayüzü ile ofisiniz ve çalışma arkadaşlarınız ilgili tüm ayrıntılar her zaman ve her yerde elinizin altındadır. Ofis içindeki gelişmeleri izleyebilir, yapılacaklarla ilgili ekibinize görevler atayabilirsiniz.

İş hacminize, personel adedinize veya ofisinizin ihtiyaçlarına göre seçebileceğiniz lisanslardan birini tercih edebilir; Sınırsız kişi ekleme, dosya tanımlama ve iş emri, not oluşturma ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Dosyalar

Dosyalar taslak veya dava kartı olarak kullanacağınız; davalar, taslak çalışmaları ve danışmanlık işlerinizin takibi için tasarlanmıştır. Duruşmalar, masraflar, evraklar, notlar, ara kararlar gibi tüm girişleri dosya ile ilişkili olarak sisteme kaydedebilir, ilgili kişleri yetkilendirebilir, yapılan işlemleri, dökümanları ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Kişiler

Kişileri oluştururken bireysel ve kurumsal olarak ayrı ayrı; vergi dairesi ve numarası, e-posta adresi, banka bilgileri, kişi türü ve iletişim bilgileri ile birlikte kaydedebilirsiniz. Kişilerle ilişkili dosyalara, vekaletlere, evraklara, kasa kayıtlarına, cari hesaplara, not ve iş emirlerine kişi kartından ulaşabilirsiniz.

Kasalar

Dosyalar, kişiler ve ofis iç yönetimi için tüm kasa kayıtlarını girebileceğiniz, müvekkillere ait dosya ve kişi bazlı kayıtlar tutabileceğiniz, günlük, aylık ve yıllık sonuçları değerlendirebileceğiniz modüldür. Her alan için birden fazla kasa oluşturabilir, masraf ve ücret kasalarını ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Vekaletler

Müvekkillerinize ait velaketnameleri içerdiği yetkiler ile birlikte sisteme kaydedebileceğiniz, fizikî olarak taradığınız vekaletlere istediğiniz zaman, her ortamda erişebileceğiniz modüldür. Bir kişiye ait birden fazla vekaletname süreli veya süresiz olarak kaydedilebilir.

Ajanda

Ajanda sayesinde hiçbir işleminizin zamanını kaçırmayacaksınız. Dosyalarınızın duruşma, ara karar ve notlar gibi etkinliklerini düzenli olarak takip edebilir, ajandaya işleyeceğniz notlarınıza ve duruşmalarınıza her zaman, kolaylıkla ileriye ve geçmişe dönük olarak da ulaşabilirsiniz.

Pano

Hukuk Asistan pano modülü sayesinde duruşma ve yapılacak notlar işlem tarihine bir hafta kala panoya düşer ve söz konusu işlem yapılana kadar panoda kalmaya devam eder. Bu sayede hiçbir duruşmayı veya işlemi kaçırmazsınız.

Kullanıcılarımızın HUKAS Hakkındaki Düşünceleri